KVALITNÉ JEDÁLENSKÉ LÍSTKY PRE VAŠU PREVÁDZKU

Jedálné lístky

PLASTOVÉ JEDÁLENSKÉ LÍSTKY

Plastové jedálne lístky sú vyrobené z ryhovaného PP a štítok MENU je vyrobený z nerezovej ocele. Plastové jedálne lístky vynikajú svojou odolnosťou a farebnou nápaditosťou. Sú ohybné a ľahko sa čistí. Sú odolné proti poškriabaniu, znečistenie a tiež proti UV žiareniu. Plastové jedálne lístky sa najviac hodí pre podniky s veľkým prevádzkou.

KAM SÚ URČENÉ PALSTOVÉ JEDÁLENSKÉ LÍSTKY

Plastové jedálne lístky nájdu uplatnenie v každej prevádzke, kde je potreba často s lístkami manipulovať. Sú veľmi odolné, nie je teda potrebné sa báť, že by Vám jedálny lístok niekto poškodil, ohol alebo poškriabal. Vzhľadom k použitému materiálu (100% PP) máte istotu, že jedálne lístky zostanú v pôvodnom stave aj pri náročnej prevádzke.

ROZMERY JEDÁLENSKÝCH LÍSTKOV

Plastové jedálne lístky sa vyrábajú v rozmeroch A4 alebo A5. Najpoužívanejšie sú o veľkosti A4.

PRISPÔSOBENIE JEDÁLNEHO LÍSTKA

Do plastových jedálnych lístkov je možné vložiť náhradné priehľadné dosky, ktoré sa postarajú, aby Váš jedálny lístok bol obsiahly presne tak, ako je potreba. Naopak možno prebytočné listy kedykoľvek odobrať.

KOŽENKOVÉ JEDÁLENSKÉ LÍSTKY

Koženkové jedálne lístky sú vyrobené z materiálu v imitácii kože. Dodávajú sa v niekoľkých farbách ako napr .: čierna, vínová, slonová kosť, hnedá ... Jedálne lístky majú kovové ochranné rožky, ktoré ocenia užívatelia v reštauráciách s veľkým pohybom hostí. Koženkové jedálne lístky sú potlačené vlisovaným nápisom sa zlatej farbe. Súčasťou týchto jedálnych lístkov je väčšinou 1 vložka pre celkom 4 strany ponuky jedálneho lístka.

ROZŠÍRENIE JEDÁLENSKÝCH LÍSTKOV

Do väčšiny jedálnych lístkov je možné vložiť ďalšie vložky, pre rozšírenie jedálneho lístka. Sú dva spôsoby vkladania vložiek. 1. spôsob je vloženie jedálneho lístka pod gumičku, ktorá je uprostred jedálneho lístka a drží vložky. 2. spôsob je pripnutie vložiek do štipcov, podobných ako sú kartotéku. Tento 2. spôsob je praktickejšie, pretože sú vložky pevne upevnené.

STAROSTLIVOSŤ O KOŽENKOVÉ JEDÁLENSKÉ LÍSTKY

Koženkové jedálne lístky je možné utierať handričkou. Nie sú vhodné pre omývanie. Koženkové jedálne lístky sú náchylnejšie na poškodenie, ako plastové jedálne lístky. Je teda potrebné starať o tieto jedálne lístky viac než o plastové jedálne lístky.

DESIGN

Koženkové jedálne lístky sú dizajnovo veľmi dobre urobené. Na prvý pohľad nespoznáte, či sa jedná o pravú kožu alebo koženku. Farebná škála nie je tak veľká ako u plastových jedálnych lístkov, ale nájdeme tu aj koženkové jedálne lístky napr. Vo fialovej, zamatové, vínovo červenej farbe alebo v dekóre dreva či korku.

VINNÉ LÍSTKY

Stravovacie a nápojové lístky sú veľké, ale také poukážky sa nezapadajú do vínnych bary. Preto sú na prednej strane označené vínové poukážky, ktoré sú prevažne formátu A4, ako je logo vína alebo nápis WINE, aby bolo možné ľahko rozlíšiť to, aký lístok je. Nájdeme tiež krabicu s vínovými poukážkami, v ktorej sa nachádza 10 vinných lístkov.

PRIDANIE DOPLNKOVÝCH LISTOV

Do každej vinotéky môžete umiestniť viac listov pod gumičkou, ktorá je umiestnená uprostred vinárskeho zoznamu. Môže sa použiť na rozšírenie zoznamu vín alebo na nahradenie poškodených vložiek.

DESIGN

Vínne lístky, ktoré ponúkame, sú vyrobené z imitácie kože v rôznych farbách. Výrobky CLASSIC majú kovové okrajové rohy, ktoré ocenia používatelia v reštauráciách s veľkým pohybom hostí.

POUŽITIE

Vínne lístky je možné využiť v akomkoľvek prostredí. Najčastejšie sa používajú v obchodoch s vínom, ale môžu byť samozrejme používané aj v reštaurácii, aby sa odlišovali od kariet menu a aby ponúkali lepšie vína.